İLETİŞİM

|

|

|

|

|

HAKKINDA

SEMİNER

KİTAP

TEMBİHNÂME

MEDYA

Seyfullah Şenel

İletişimci-Yazar

BETA

Bİ’ BAKIP ÇIKCM

Günümüz gençliğinin ‘’ama herkes yapıyor’’ repliğinin ardına sığınarak yaşadığı ‘’Facebook, İnstegram, Tweteer, Online Oyunlar ve Sanal Alem’’ ile olan bağımlılığını ve bundan kurtulma yollarını konu alan bir seminerdir.

 

DÜELLO

16 Yaşında olan Furkan’ın çevresindeki kötü arkadaşları ve Şeytanın vesveseleri ile yaşadığı olayları anlatan seminerimiz Gençlerin nerede hangi vesveselere kandığını ve bunlardan kurtulma yollarını anlatmaktadır.

 

TEMMUZ EBABİLLERİ

15 Temmuz gecesi yaşanan Darbe girişimini ‘’Bedir, Çanakkale ve 15 Temmuz’’ üçlemesi ile anlatan bu ülkenin yiğit evlatlarının şanlı direnişlerini görsel ve şiir kullanarak daha etkili ve duygusal bir atmosferde sunan bir seminerdir.

 

ZOR ZAMAN YİĞİTLERİ

Forum tiyatro tarzındaki sunumda Sa’d Bin Ebi Vakkas ve Sa’d Bin Muaz’ın hayatlarından kesitler günümüzle harmanlanarak izleyicilerde bir farkındalık oluşturmaktadır. Muhteşem bir sahabe iklimi yaşatan sunumda izleyiciler duygusal anlar yaşamakla beraber görsel bir şölene şahitlik ediyorlar.

 

SON KALE

Forum tiyatro tarzındaki sunumda Medine Muhafızı Fahrettin Paşa’nın hayatı üzerinden Türkiye’nin son kale oluşu, içimizdeki düşmanların üzerimize yaptığı planlar ve ayak oyunlarına karşı nasıl bir duruş sergilememiz gerektiği görsel bir sunumla anlatılmaktadır.

Tembihnâme

© 2017